تمدید کتب در تابستان

با توجه به تعطیلات تابستان و همین طور رفاه حال اعضای کتابخانه مقرر گردید کتابهای مورد نیاز کاربران تا مهرماه 1398 تمدید گردد،بر این اساس کاربران می توانند جهت تمدید به کتابخانه مراجعه یا از طریق تمدیدآنلاین کتابهای خود را تمدید نمایند.


برگزاری اولین جلسه ی کتابداران در سال 1398

 روز یکشنبه مورخ 1398/04/09اولین جلسه کتابداران کتابخانه های دانشگاه در سالن سمینار کتابخانه مرکزی با حضور کتابداران دانشگاه برگزار،دراین جلسه در خصوص پایش برنامه عملیاتی و نحوه تکمیل چک لیست ارزیابی و آماده سازی مستندات مربوطه بحث و گفتگو شد.برگزاری دومین نمایشگاه کتابهای وجین شده کتابخانه مرکزی

به اطلاع می رساند که اساتید ،دانشجویان و همکاران محترم طبق زمانبدی جدول ذیل جهت بازدید به طبقه پائین کتابخانه مرکزی مراجعه فرمایند.

دومین نمایشگاه وجین، جهت اهدا کتب وجینی کتابخانه مرکزی به صورت رایگان طبق برنامه زمانبندی زیر برگزار می­گردد­:

 

نام مرکز/اعضا

ازتاریخ

تا تاریخ

ساعت باز دید

کتابخانه های دانشگاه

1398/2/16

1398/2/23

12-14

اساتید واعضای  محترم هیئت علمی

1398/2/23

1398/2/31

12-14

دانشجویان

1398/3/1

1398/3/21

12-14

پرسنل

1398/3/18

1398/3/30

12-14

 

 

*مکان برگزاری : طبقه پایین کتابخانه مرکزی

سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

سی ودومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تاریخ 4 لغایت 14 اردیبهشت 1398 ( 24آوریل لغایت 4 می 2019) در محل مصلی امام خمینی تهران برگزارخواهد شد.

لازم به ذکر است جهت خرید بن کارت، ویژه دانشجویان و اساتید از روز سه شنبه 20 فروردین تا پایان روز شنبه 24 فروردین 1398 به سامانه ثبت نام بن کتاب مراجعه نمایید.

لینک  نمایشگاه کتاب

برگزاری سیزدهمین نمایشگاه کتاب تخصصی علوم پایه وبالینی پزشکی

سیزدهمین نمایشگاه و فروشگاه کتب علوم پزشکی از تاریخ 21 مهرماه سال جاری لغایت 25 مهرماه در محل مجتمع آموزشی دانشگاه واقع در کیلومتر 5 جاده دامغان، جنب سالن آمفی تئاتر برگزار شدكتابدار فقط نگهبان كتاب هاي كتابخانه نيست، بلكه مي تواند براي مخاطبان خود، خوراك اطلاعاتي تهيه كند.

24 آبان؛ روز کتاب و کتاب خوانی

کتاب وسیله ای است که دانش بشری به مدد آن از تباه شدن مصون می ماند و به آیندگان منتقل می شود. كتاب محصول تجربه‏ هاي بشري و خلاقيت‏هاي ذهني و آموخته‏ هاي دراز مدت انسان است. سهم كتاب در انتقال دانش‏ها، گاهي به مراتب بيشتر و فراتر از ديگر ابزار آموزشي است.

نقش کتاب در انتقال علوم

کتاب، محصول تجربه های بشری و خلاقیت های ذهنی و آموخته های دراز مدت انسان است. سهم کتاب در انتقال دانش ها گاهی به مراتب بیشتر و فراتر از دیگر ابزار آموزشی است. کتاب وسیله ای است که دانش بشری به مدد آن از تباه شدن مصون می ماند و به آیندگان منتقل می شود. پدید آوردن آثار علمی و فرهنگ مکتوب از توصیه های مهم اولیای دین است و به گسترش دانش کمک می کند و به عنوان یک میراث فرهنگی برای نسل های آینده ماندگار می شود.

به همین مناسبت مراسم گرامیداشت روز کتابدار در هفته­ی کتاب در روز یکشنبه مورخ 27/8/1397 درسالن اجتماعات دانشکده پرستاری در مجتمع آموزشی دانشگاه با حضور معاونت محترم تحقیقات و فناوری، مدیر محترم اطلاع رسانی دانشگاه، ریاست محترم دانشکده پزشکی و توانبخشی، همچنین رئیس محترم کتابخانه مرکزی و نیز کتابداران محترم دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه پس از تلاوت قرآن  مجید جناب آقای دکتر ولی زاده به  عملکردهای  مهم  کتابخانه مرکزی در چند سال اخیر  اشاره نمودند و از عملکرد کتابداران دانشگاه تشکر و قدردانی نمودند . سپس جناب آقای دکتر کوخایی، از فعالیت کتابخانه ها ابراز رضایت نموده ، این روز را به کتابداران تبریک گفتند .

. جناب آقای دکتر پهلوان و سرکار خانم دکتر هدایتی نیز با بیان سخنانی، این روز را گرامی داشته و از کتابداران قدردانی نمودند .

 در پایان مراسم، لوح تقدیری از جانب معاونت محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه به همراه شاخه گل به کتابداران اهدا شد . همچنین از سرکارخانم دکتر مومنی به جهت کسب رتبه­ی نخست کتابدار پژوهشی ، تشکر و قدردانی ویژه به عمل آمد .


   مراسم جشن پایان سال ،تکریم وتجلیل از کارمندان دانشکده پرستاری ومامائی  روز شنبه 25 اسفند 97 در سالن اجتماعات  دانشکده برگزار گردید.

این مراسم با حضور سرکار خانم دکتر همامی ریاست دانشکده و جناب آقای دکترمحمدرضاعسگری معاونت محترم پژوهشی وجناب آقای دکتر بابامحمدی معاونت محترم آموزشی دانشکده و پرسنل محترم دانشکده برگزارشد.

در پایان این مراسم از کارمندان تقدیر و بصورت  ویژه از کتابدار و خدمات کتابخانه  قدردانی شد.