روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی

خبر مراسم توديع اساتيد بازنشسته

مراسم تكريم و تجليل از سي سال خدمات صادقانه دو نفر از همكاران محترم هيات علمي جناب آقاي دكتر نعمت ا... ستوده و سركار خانم سكينه صيادجو

همزمان با هفته بسيج و سالروز صدور دستور تشكيل بسيج مستضعفين به دستور امام راحل (ره)، مراسم تكريم و تجليل از سي سال خدمات صادقانه دو نفر از همكاران محترم هيات علمي جناب آقاي دكتر نعمت ا... ستوده و سركار خانم سكينه صيادجو با حضور مسئول و معاون محترم فرهنگي دفتر نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه، جمعي از مسئولين دانشگاه و دانشكده پرستاري و مامايي، و اعضاي هيات علمي شاغل و بازنشسته در محل سالن كنفرانس دانشكده پرستاري و مامايي برگزار شد.در اين جلسه، حجت الاسلام و المسلمين مهدوي نژاد مسئول دفتر نهاد رهبري، ضمن تبريك ايام هفته بسيج، با برشمردن زحمات ارزشمند جناب آقاي دكتر ستوده در سمتهاي مختلف اجرايي در دانشگاه، حضور و فعاليت هاي ايشان در ستاد اقامه نماز دانشگاه را موهبتي گرانقدر دانست و از مساعي فرهنگي وي تقدير و تشكر نمود. دكتر همامي رئيس دانشكده پرستاري و مامايي نيز ضمن اشاره به تلاش هاي خالصانه دو استاد ارجمند بازنشسته در دوران سي ساله خدمت خود در كسوت استادي، برخورداري از همكاري آنان با دانشكده پرستاري و مامايي در طول اين سالها را يكي از توفيقات دانشكده برشمرد و براي اين دو استاد گرانقدر و خانواده هاي محترم شان، سلامتي، عزت و دوام توفيقات را از درگاه خداوند متعال مسئلت نمود.در ادامه اين نشت صميمانه، كليه همكاران حاضر در جلسه به بيان ديدگاه هاي شخصي خود و خاطرات دوران كاري جناب آقاي دكتر ستوده و سركار خانم صيادجو پرداختند.سپس جناب آقاي دكتر ستوده و سركار خانم صيادجو نيز ضمن تشكر از كليه مسئولين و همكاران به جهت حسن نظر و همكاري هاي صميمانه شان، از تعلق خاطر خود به دانشگاه علوم پزشكي استان سمنان و كليه همكاران و دانشجويان عزيز سخن گفتند و براي همگان آرزوي سلامتي و توفيقات روزافزون نمودند. در پايان اين نشست با اهداي لوح و هدايايي به رسم يادبود از زحمات صادقانه ايشان تجليل و تقدير بعمل آمد.

گفتني است در اين مراسم، علاوه بر مسئولين و همكاران فوق الذكر، مدير امور هيات علمي دانشگاه، رئيس مركز تحقيقات عوامل اجتماعي موثر بر سلامت دانشگاه، مسئول مطالعات كارآزمايي باليني و كوهورت دانشگاه، و مدير گروه آموزشي اتاق عمل دانشگاه نيز حضور داشتند.

کلمات کلیدی